BMW 118i

€ 13 490
Година 2015
Поминато 70.000 км
Рачен Менувач
Пренос на Предни тркала
Хечбек
Бензин
5 Врати
5 Седишта
136 кс
Црвена

ОПРЕМА

ESP

ABS

Старт стоп систем

Сензор за дожд

Клима

Темпомат

Електрика на прозорци

Серво волан

Паркинг сензори

ОПИС ЗА ОГЛАСОТ

Се продава BMW 118i, бензин, 100kw/136ks, произведена 2015 година, со поминати 70 000 км.
Од опрема поседува:
– Клима уред
– Алуминиумски бандажи
– Електрични прозори
– Централно заклучување
– Радио
– Антиблокирачки систем (ABS)
– Систем за стабилизација (ESP)
– Мод на работа (Eco/Comford/Sport)
– Сензор за дожд
– Паркинг сензори
– start/stop
– tempomat
Возилото не е увезено и има целосна сервисна историја во овластен сервис.

© 2024 Авто Чајка. Сите права се задржани.
Designed & Developed with
Duos Digital