Mercedes E 220 CDi (Avantgarde)

€ 11 350
€ 9 990
Година 2009
Поминато 250.000 км
Автоматски Менувач
Пренос на Задни тркала
Седан
Дизел
5 Врати
5 Седишта
170 кс
Црна

ОПРЕМА

ESP

ABS

Навигација

Елек. на предни седишта

Елек. на задни седишта

Сензор за дожд

Греење на предни седишта

Греење на задни седишта

Клима

Електрика на ретровизори

Темпомат

Bluetooth

Електрика на прозорци

Команди на волан

Серво волан

Паркинг сензори

Централно заклучување

AUX порта

Airbags

ОПИС ЗА ОГЛАСОТ

Се продава Mercedes E 220 CDi (Avantgarde) AMG, со поминати 280.000 км, во одлична состојба, дизел, 2009 година, 125kw/170ks, со автоматски менувач, а од опрема поседува:
– ABS
– ESP
– AUX
– Навигација
– Паркинг сензори
– Команди на волан
– Аларм
– Earbag
– Bluetooth
– Темпомат
– Греачи на седишта
– Климатроник
– Авангард пакет
– Електрика на седишта
– Електрика на ретровизори
– Сензори за дожд
– Борд компјутер
– Серво волан
– Централно заклучување
Регистриран до август, 2024 година, редовно сервисиран (мал и голем сервис) и одлично сочуван.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

© 2024 Авто Чајка. Сите права се задржани.
Designed & Developed with
Duos Digital