OPEL ANTARA 2.0 CDTi 4×4 AT

€ 6 990
Година 2008
Поминато 250.000 км
Автоматски Менувач
Пренос на Сите тркала (4х4)
SUV
Дизел
5 Врати
5 Седишта
150 кс
Црна

ОПРЕМА

ESP

ABS

Сензор за дожд

Греење на предни седишта

Клима

Темпомат

Команди на волан

Серво волан

Паркинг сензори

AUX порта

Autohold

Асистенција при паркирање

Airbags

ОПИС ЗА ОГЛАСОТ

Се продава Opel Antara 2.0 CDTi 4×4 AT од 2008 година,
дизел, со поминати 260 000 км, 150ks/110kw, а од опрема поседува:
– ABS
– ESP
– Hill Assist
– Борд компјутер
– темпомат
– клима
– електр. на прозори и ретровизори
– паркинг сензори
– греачи на седишта
– серво волан
– централна брава
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирано, регистрирано до февруари 2024 год.

© 2024 Авто Чајка. Сите права се задржани.
Designed & Developed with
Duos Digital