VW T-Cross

€ 19990
€ 19 490
Година 2020
Поминато 52.000 км
Рачен Менувач
Пренос на Предни тркала
SUV
Бензин
5 Врати
5 Седишта
115 кс
Црна

ОПРЕМА

ESP

ABS

Навигација

Старт стоп систем

Сензор за дожд

Клима

Виртуелен Кокпит

Патен компјутер

Темпомат

Bluetooth

Електрика на прозорци

Команди на волан

Серво волан

Лед светла

Паркинг сензори

Централно заклучување

УСБ порт

Екран на допир

Autohold

Асистенција при паркирање

Автоматско следење на лента

Сензор за притисок на гуми

Airbags

ОПИС ЗА ОГЛАСОТ

Се продава WV T-Cross 1.0 TSi 115 ks рачен менувач , бензин, со Style-ниво на опрема, буквално како нов, произведен 2019 година, прва регистрација јуни 2020, од прв сопственик , неувезувано со поминати 52 000 км, а од опрема поседува:
– ABS
– ESP
– Hill Assist
– Line Assist
– Следење на мртов агол
– Android auto & Apple Carplay
– електрика на ретровизори и прозори
– безжичен полнач на телефон
– адаптивен темпомат
– LED дневни светла
– систем за автоматско кочење
– паркинг сензори
– автоматска двозонска клима
– серво волан
– 17-ки Алу Фелни и останата опрема
Возилото е регистрирано до јуни, 2024 година.

© 2024 Авто Чајка. Сите права се задржани.
Designed & Developed with
Duos Digital