Остави впечаток Hyundai i10

Совршениот автомобил за мали простори и големи моменти, Hyundai i10 ќе ве изненади со неговите перформанси, безбедност и поврзаност.

Понуда за Hyundai i10 со 1.2 MPi мотор и 84 коњски сили, достапно во три нивоа на опрема – STYLE, PREMIUM и IMPRESSION совршен за тесни простори и градски гужви.

 

☑ Автоматски менувач

☑ 5+2 години гаранција

☑ Можност за финансирање преку NLB Lease & Go

Ценовник Hyuindai i10Преземете
© 2024 Авто Чајка. Сите права се задржани.
Designed & Developed with
Duos Digital